Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 1,00 Kč - 2 099,00 Kč

Obálky Elco Switzerland

Obálky ELCO jsou tou nejlepší vizitkou každé společnosti. S našimi obálkami řady ELCO Premium, Office, Prestige, James a Color, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a které byly zlepšovány po mnoho let, přinášíme tu nejvyšší dostupnou kvalitu pro Vaše každodenní použití,
Obálky Elco Switzerland

Obálky Elco Switzerland

  • Kolekce Elco James je exkluzivní řadou obálek pro zvláštní příležitosti . Eleganci těmto obálkám vlastní dodává vodoznak a specifické lemování, které vyzařuje romantického ducha. Vytříbenost tohoto produktu nabízí ideální řešení pro Vaše psaní a speciální zprávy.
  • Kolekce Prestige je elegantní řadou obálek pro osobní využití, díky níž dosáhnete osobního přístupu a kontaktu. Použit je vysoce kvalitní papír pro kancelářské, domácí i školní využití, čemuž odpovídá také velikost balení.
  • Kolekce Elco Office - tato řada obálek je vhodná pro všechny druhy soukromé a pracovní korespondence. Produkty této řady byly speciálně koncipovány ke každodennímu používání. Je to právě tato řada, která nabízí vše, co je zapotřebí pro každodenní moderní komunikaci.
  • Řada obálek ELCO COLOR snoubí harmonicky sestavenou paletu jasných barev, které se hodí odesílateli. Obsah vyzní mnohem lépe, když je použitý barevný papír. Přinášíme tak kompletní barevnou řadu pro pracovní a soukromé využití.
  • Produkty řady Elco Ordo nepřesvědčují pouze svojí kvalitou, ale především tím, že splňují všechny nároky na práci a komunikaci v moderní kanceláři. Složky Elco Ordo Classico, které mají na přední straně transparentní okno a jsou vyrobené z papíru poskytují ideální řešení všude, kde je zapotřebí, aby byly Vaše dokumenty přehledně seřazeny. Jejich vyjímečnost tkví v možnosti jejich popisu a to jak ručním tak i pomocí inkoustové tiskárny.
  • Kolekce Elco Premium- prémiová nabídka značky ELCO je nejkomplexnějším výběrem obálek pro busiines špičkové kvality. Obálky jsou vyrobeny z certifikovaného FSC papíru, mají vnitřní tisk a využívají samolepící krycí pásku Optifix se zárukou na lepivost 5 let. Obálky ve špičkové kvalitě jsou nabízené ve všech možných formátech a provedeních.

Aktivní filtry