Tork Ubrousky a Prostírání

Vyberte si kombinaci ubrousků a prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům služby a prostředí přesně podle svých představ.
Tork Ubrousky a Prostírání

Tork Ubrousky a Prostírání

 • Tork Zásobníky Xpressnap - systém N4 N4 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Xpressnap
 • Tork Xpressnap - ubrousky do zásobníků - systém N4 N4 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Xpressnap
 • Tork Zásobníky Xpressnap - systém N10 N10 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Xpressnap
 • Tork Xpressnap - ubrousky do zásobníků - systém N10 a N1

  N10 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Xpressnap

  N1 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Counterfold

 • Tork dekorativní ubrousky a prostírání V nabídce Tork najdete vhodný výrobek pro jakoukoli restauraci. Zvolte si úroveň kvality, formát a barvu ubrousku, která nejlépe podpoří zážitek a dobrý dojem Vašich hostů. Jednoduchá a přehledná řada Tork ubrousků zahrnuje až 20 klasických a moderních barev. Vždy tak naleznete tu správnou kombinaci pro Vás.
 • Tork Xpressnap Fit® je naší nejnovější inovací. Je navržený tak, aby vám šetřil čas a místo. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel i tam, kde je minimum volného místa, není nutné ho doplňovat tak často a vytváří méně odpadu, o který se musíte postarat. Systém Tork Xpressnap Fit vám umožní soustředit se na to, na čem opravdu záleží: vaše hosty.

 • Tork Zásobníky Xpressnap Fit - systém N14 N4 - systém ubrousků v moderních a stylových zásobnících Tork Xpressnap Fit
  Tork Xpressnap Fit® je naší nejnovější inovací. Je navržený tak, aby vám šetřil čas a místo. Je dostatečně kompaktní, aby se vešel i tam, kde je minimum volného místa, není nutné ho doplňovat tak často a vytváří méně odpadu, o který se musíte postarat. Systém Tork Xpressnap Fit vám umožní soustředit se na to, na čem opravdu záleží: vaše hosty.

Aktivní filtry