Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 775,00 Kč - 4 617,00 Kč

Držáky monitorů NOVUS

Monitory již dlouho patří ke standardu v kancelářích. Bezpečné a zároveň komfortní upevnění moderních přístrojů zajišťují kvalitní držáky monitorů Novus. Umožňují rychlé a jednoduché opětovné napolohování monitoru po každé změně polohy, a tím podporují ergonomické držení těla.
Držáky monitorů NOVUS

Držáky monitorů NOVUS

  • Díky nosným ramenům LM a LiftTEC® Novus lze monitory o hmotnosti 3-15 kg komfortně a bezpečně upevnit a velmi lehce s nimi manipulovat. Díky vzduchovému tlumiči lze monitor snadno a plynule výškově nastavovat. Rameno je výklopné o 180°, má kulovitý kloub pro téměř neomezené možnosti natočení. Díky tomu je nastavení perfektní individuální pozice velmi jednoduché a změna polohy kdykoliv možná. Pro bezpracné upevnění monitoru slouží Quick-Release s jednopákovým ovládáním. To odpovídá široce rozšířenému upevňovacímu standardu 75 x 75 mm a 100 x 100 mm pro přidělání všech obvyklých monitorů. Vedení kabelů probíhá přes kabelovou sponu a průchodku ve stojanu.
  • Novus TSS - Tetra Support System Nejlepší držák plochých monitorů na světě. Pokud kladete důraz na spolehlivost a stabilitu, pak je pro Vás Tetra Support System dokonalým řešením! Se systémem TSS budou Vaše monitory v pohybu. Kromě kanceláře lze systém TSS použít pro náročné úkoly, např. Na řídicích místech, pracovištích burzovních makléřů nebo terminálech. S celou řadou možností kombinací můžete řešit také komplexní úkoly. TSS je bezpečný, stabilní a flexibilní. Rozhodněte se pro nejlepší nosné rameno na světě: Pro Novus TSS.

Aktivní filtry