Prezentační systémy

Prezentační systémy

Prezentační systémy

  • Sherpa - systém průhledných tabulí a modulů hlavně pro showroomy, banky, hotely, cestovní kanceláře a klasické kanceláře. Systémy průhledných desek Durable - mají účinné organizační schopnosti. Nabízejí téměř perfektní řešení všude tam, kde je potřeba mít informace vždy po ruce. Jsou navrženy jak pro vzhledově náročné prostředí, tak pro robustnější využití. Základen je seřazení, ochrana a prezentace denně potřebných podkladů. Vybrat si můžete ze tří variant, které nabízíme v nejrůznějším provedení pro rozličné způsoby využití. Některé z těchto aplikací pro naše tři oblasti Vám zde předvedeme.
  • Vario - systém průhledných tabulí a modulů hlavně pro použití v průmyslovém prostředí, předváděcích místnostech, bankách, cestovních kancelářích a klasických kancelářích. Systémy průhledných desek Durable - mají účinné organizační schopnosti. Nabízejí téměř perfektní řešení všude tam, kde je potřeba mít informace vždy po ruce. Jsou navrženy jak pro vzhledově náročné prostředí, tak pro robustnější využití. Základen je seřazení, ochrana a prezentace denně potřebných podkladů. Vybrat si můžete ze tří variant, které nabízíme v nejrůznějším provedení pro rozličné způsoby využití. Některé z těchto aplikací pro naše tři oblasti Vám zde předvedeme.
  • Function - systém průhledných tabulí pro stálé použití v průmyslovém prostředí. U výrobku určených pro využití v průmyslových provozech je vzhled výrobků ovlivněn vysokým konstantním zatížením , kterému výrobky série Function s dlouhou živozností dokáží trvale odolávat Systémy průhledných desek Durable - mají účinné organizační schopnosti. Nabízejí téměř perfektní řešení všude tam, kde je potřeba mít informace vždy po ruce. Jsou navrženy jak pro vzhledově náročné prostředí, tak pro robustnější využití. Základen je seřazení, ochrana a prezentace denně potřebných podkladů. Vybrat si můžete ze tří variant, které nabízíme v nejrůznějším provedení pro rozličné způsoby využití. Některé z těchto aplikací pro naše tři oblasti Vám zde předvedeme.

Aktivní filtry