Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 1 844,00 Kč - 27 830,00 Kč

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPORU MÍSTA

Systémová řešení pro úsporu místa značky NOVUS zahrnují velký počet vzájemně kombinovatelných výrobků pro ergonomické a efektivní vybavení pracovišť. Zahrnují především různé typy polohovatelných držáků, stojanů a kloubových ramen pro upevnění počítačových monitorů, ale také televizních LCD a plazmových obrazovek větších rozměrů. Promyšlený systém nosných a upevňovacích prvků a úchytů umožňuje jejich umístění prakticky kamkoliv podle potřeby uživatele. Systém obsahuje další prvky nezbytné pro vytvoření účelného pracoviště: přepážky Slatwall, systém odkládacích přihrádek a polic na CD/DVD, písemnosti a další kancelářské nezbytnosti, držáky na telefony a faxy, notebooky, klávesnice, vysoce kvalitní kancelářská svítidla, LED svítidla. Pro všechny výrobky jsou charakteristické dokonalá funkčnost, perfekní zpracování a elegantní nadčasový design.

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPORU MÍSTA

SYSTÉMOVÉ ŘEŠENÍ PRO ÚSPORU MÍSTA

  • Monitory již dlouho patří ke standardu v kancelářích. Bezpečné a zároveň komfortní upevnění moderních přístrojů zajišťují kvalitní držáky monitorů Novus. Umožňují rychlé a jednoduché opětovné napolohování monitoru po každé změně polohy, a tím podporují ergonomické držení těla.
  • Na každé vybavení pracoviště jsou kladeny jiné požadavky. K optimálnímu splnění různých potřeb můžete jednotlivé produkty More Space System vzájemně kombinovat dle přání. Jak může vypadat chytrá kombinace různých komponentů, to ukazují NOVUS sety pro úsporu místa, které si můžete objednat také jako kompletní řešení. Potřebujete-li ergonomicky vytvořené a do nejmenšího detailu profesionálně organizované pracoviště, mezi 20 sadami naleznete správné řešení odpovídající všem požadavkům.

Aktivní filtry