Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 48,00 Kč - 3 999,00 Kč

Tork Průmysl

Tork Průmysl Profesionální řešení na míru pro průmyslovou oblast. Zjednodušit Vám pracovní den je pro nás u značky Tork hlavním cílem. Tento závazek je jasně vyjádřen tím, že oživujeme naši řadu výrobků na utírání a čištění. Hledání správného výrobku pro Vaše potřeby začíná uvědoměním si toho, jak funguje. Abychom Vám pomohli, definovali jsme následující úkoly: Utírání: Utírání je odstraňování skvrn a rozlitých tekutin a stírání špíny a prachu pomocí papírové utěrky. Čištění: Čištění je odstraňování špíny a skvrn z povrchů, strojů nebo nástrojů suchými utěrkami z netkané textilie, případě s pomocí vody, rozpouštědel nebo čisticích prostředků. Leštění: Leštění znamená vytvoření hladkého a chráněného povrchu s pomocí utěrky z netkané textilie, která pomáhá aplikovat leštidlo na povrch a dále jej na povrchu účinně roztírat tak, aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku.
Tork Průmysl

Tork Průmysl

  • Tork průmysl - utírání Systém utírání - Utírání je odstraňování skvrn a rozlitých tekutin a stírání špíny a prachu pomocí papírové utěrky.
  • Tork průmysl - čištění Systém čištění- Čištění je odstraňování špíny a skvrn z povrchů, strojů nebo nástrojů suchými utěrkami z netkané textilie, případě s pomocí vody, rozpouštědel nebo čisticích prostředků.

Aktivní filtry