TORK HYGIENA

Tork - váš profesionální dodávatel hygienických řešení Značka Tork je odpovědí na všechny potřeby v oblasti utírání, sušení, čištění nebo leštění. Poskytujeme řešení, které pomáhají zvýšit úroveň hygieny a efektivitu čištění. Tímto šetříme zákazníkům nejenom čas, ale také starosti a peníze. Hygienická řešení Tork přispívají k vaší spokojenosti a pohodlí.
TORK HYGIENA

TORK HYGIENA

 • Tork komplexní řešení pro toalety.
 • Tork Zdravotnictví Speciální výrobky pro zdravotnická zařízení.
 • Tork Průmysl Profesionální řešení na míru pro průmyslovou oblast. Zjednodušit Vám pracovní den je pro nás u značky Tork hlavním cílem. Tento závazek je jasně vyjádřen tím, že oživujeme naši řadu výrobků na utírání a čištění. Hledání správného výrobku pro Vaše potřeby začíná uvědoměním si toho, jak funguje. Abychom Vám pomohli, definovali jsme následující úkoly: Utírání: Utírání je odstraňování skvrn a rozlitých tekutin a stírání špíny a prachu pomocí papírové utěrky. Čištění: Čištění je odstraňování špíny a skvrn z povrchů, strojů nebo nástrojů suchými utěrkami z netkané textilie, případě s pomocí vody, rozpouštědel nebo čisticích prostředků. Leštění: Leštění znamená vytvoření hladkého a chráněného povrchu s pomocí utěrky z netkané textilie, která pomáhá aplikovat leštidlo na povrch a dále jej na povrchu účinně roztírat tak, aby bylo docíleno co nejlepšího výsledku.
 • Udržet ve vaší kuchyni, restauraci, baru nebo kavárně vysokou hygienu a svěží vzhled je snadnější s utěrkami vyrobenými přesně pro tento účel. Naše účelové utěrky vám pomohou rychle a spolehlivě vyřešit jakýkoli úkol – od utírání přímo v prostorách, kde pobývají hosté, až po úklid v zázemí. Zásobníky Tork Reflex Tork Reflex papírové ubrousky Zásobníky a utěrky Tork W4 Zásobníky a utěrky Tork W8 Zásobníky a mýdla S1
 • Naši řadu průmyslových utěrek doplňuje široká škála elegantních, spolehlivých a robustních zásobníků. Můžete si tak být jisti, že vždy naleznete nejlepší možnou kombinaci pro Vaše potřeby. Z našich výrobků tak vždy dostanete to nejlepší - bez ohledu na to, zda pracujete v 5-ti hvězdičkovém hotelu, nebo v průmyslovém závodě.
 • Vyberte si kombinaci ubrousků a prostírání, která bude vhodně doplňovat váš styl a nabídněte zákazníkům služby a prostředí přesně podle svých představ.
 • Omyvatelná ochrana pokožky, která usnadňuje její čištění. Chrání pokožku před substancemi, které nejsou na bázi vody - oleje, tuky, lubrikanty, prach, barvy, laky, pryskyřice atd.

  Mycí přípravek na pokožku na mírné i silné znečištění.

  Regenerační krémy po mytí pokožky PH neutrální na velmi vysušenou a citlivou pokožku

Počet produktů: 456

Zobrazení 1-36 z 456 položek

Aktivní filtry