Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Varianta

Varianta

Barva

Barva

Cena

Cena

 • 14,00 Kč - 4 539,00 Kč

Samolepicí etikety

Samolepicí etikety

Samolepicí etikety

 • Na štítky lze vytisknout černobílé nebo barevné nápisy, loga, apod.
  Lze je použít jako adresní štítky, na označení pořadačů v  kancelářích, označení médií nebo jako distribuční etikety
  Vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu
  Materiál se vyznačuje velmi nízkou prašností
  Samolepící etikety jsou ideálním pomocníkem při každodenní práci v kancelářích, ve skladech při tvorbě adresních štítků nebo etiket na balíky, velkoobchodech či jakýchkoliv prodejnách a pro další provozy
  Vhodné i pro použití ve školách a pro označení školních pomůcek

 • Print etikety Pro černobílý i barevný potisk v laserových a inkoustových tiskárnách a kopírkách. Špičkové materiály. Bezpečnostní okraje po obvodu archu minimalizují riziko zanesení lepidla do tiskového zařízení.
 • Tabelační etikety Potiskovatelné v mechanických počítačových tiskárnách Vysoké rychlosti potisku (jehličkové rychlotiskárny) Operativní vytištění i většího množství dat Nejčastější použití Hromadné zpracování dat ve státní správě, bankách, pojišťovnách, spořitelnách, vydavatelstvích, distribuci tisku, marketingu a prodeji, mailingových akcích apod. Kancelářská evidence Logistické a distribuční etikety Označování výrobků a jejich balení .
 • Cenové etikety - Aplikace pomocí etiketovacích kleští Nejčastější použití - Označování výrobků cenou, datem, případně dalšími doplňujícími údaji Barvy Bílá Reflexní žlutá Reflexní oranžová Reflexní červená Reflexní zelená
 • Termotransferové etikety Etikety určené pro černobílý i barevný potisk v termotransferových tiskárnách přes barvicí pásku Nejčastější použití Logistické a distribuční etikety – označení místa určení, čárové kódy apod. Označování výrobků a jejich balení Materiál Vellum (bílý matný papír) Dutinka průměr 40 mm

 • Matné průsvitné polyesterové samolepicí etikety z pevné fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě. Vhodné pro laserové tiskárny a kopírky.
 • Čirá, lesklá, průhledná samolepicí polyesterová fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě. Pro černobílé kopírování a laserový tisk.
 • Lesklá čirá průhledná samolepicí PET fólie, vhodné pro vnitřní použití, dekoraci a zrcadlově obrácené aplikace na zadní stranu transparentních předmětů. Vhodná pro černobílý a barevný inkoustový tisk.
 • Stříbrná matná samolepicí folie s polyesterovým podkladem pro kopírky i laserový tisk. Vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům, olejům, mazivům, saponátům a vodě.
 • Vysoce lesklá zlatá samolepicí folie s polyesterovým podkladem pro čb kopírování a laserový tisk, vhodná pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě.
 • Matná bílá samolepicí polyesterová fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě. Pro černobílé kopírování a laserový tisk.
 • Etikety ze silně lepicí PE fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě. Materiál je vhodný pro potisk ve všech běžných typech laserových a inkoustových tiskáren.
 • Lesklé bílé polyesterové etikety z pevné fólie, vhodné pro venkovní a průmyslové použití, odolné vůči povětrnostním vlivům olejům, mazivům, saponátům a vodě. Materiál je vhodný pro potisk ve všech běžných typech laserových tiskáren.
 • Etikety z lesklého potahovaného papíru 85 gr/m2 pro laserový tisk.
 • Víceúčelové etikety z bílého matného papíru s odnímatelným lepidlem. Po odlepení nezanechávají etikety žádné nežádoucí zbytky. Papír 70gr, papírový podklad 55gr, celková gramáž 140gr. Inkjet + laser + copy + COLOR.
 • Víceúčelové etikety z matného papíru, opatřeného neprůsvitnou/ krycí vrstvou a permanentním lepidlem. Etiketu lze použít pro překrytí textu apod. Bílý matný samolepicí papír 70gr, bílý papírový podklad 55gr + ČERNÉ akrylátové LEPIDLO! Inkjet + laser + copy + COLOR.
 • barevné papírové etikety vhodné pro všechny běžné typy inkoustových a laserových tiskáren. barevná etiketa upoutá pozornost výrazně více než bílý štítek, proto se používá pro označení slev, akcí, upozornění apod. díky tomu, že materiálem je barevný papír, tak je i cena velmi příznivá.
 • Rychlé a efektivní značení. Někdy potřebujeme etiketovat rychle a efektivně, aniž bychom museli tisknout tiskárnou. K tomu má APLI ideální štítky, na které lze psát tužkou, kuličkovým perem (včetně gelového inkoustu) nebo fixem, což umožňuje inkoustu rychle zaschnout.

Aktivní filtry