Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Varianta

Varianta

Barva

Barva

Cena

Cena

 • 1,00 Kč - 159 999,00 Kč

Kompletní nabídka

Kompletní nabídka

 • Kancelářské zboží a doplňky v akci se SLEVOU. Nakupujte kancelářské a školní potřeby výhodněji. Nákup s registrací přináší další výhody. Registrovaní zákazníci získávají za opakovaný nákup další slevy. Využijte náš věrnostní program!
 • Papír pro veškeré použití doma i v kancelářích. Nabízíme širokou škálu různých provedení a gramáží kancelářského papíru. Obecně nazývaný kancelářský papír pro různé druhy užití v tisku nebo jen pro skicování či poznámky.
 • Obálky všeho druhu pro různé typy použití Vám nabídne náš eshop "Spokojená kancelář". Nabízíme Vám bublinkové obálky, dopisní obálky, obálky s doručenkou (doručenkové obálky), prostorové obálky a bezpečnostní obálky za skvělé ceny. Využijte výhodných nákupu jako registrovaný zákazník s možností věrnostních slev.
 • Tiskopisy a formuláře mnoha druhů ke koupi v eshopu "Spokojená kancelář". Nabízíme tiskopisy pro běžné užití, státní správu, školy, knihovny a další instituce a služby. Technologicky jsou tiskopisy rozlišeny podle možnosti tvorby kopií na samopropisovací a nepropisující. Nabízíme tiskopisy za výhodné ceny s využitím slev za opakovaný nákup pro registrované zákazníky.
 • Psací potřeby všeho druhu pro uživatele ve školách i kancelářích. Vybírejte z velkého množství rollerů, tužek, popisovačů, zvýrazňovačů a značkovačů. Nabízíme také korekční pomůcky a širokou škálu kuličkových per. Nezapomínáme ani na náplně do psacích potřeb. Široký výběr náplní do mnoha druhů psacích potřeb je u nás standardem.
 • Lepící potřeby a korekční potřeby pro běžné i kancelářské použití. V nabídce lepidla, lepící pásky, pryže a korektory.
 • Archivační potřeby pro nutný přehled a archivaci nezbytný pro každý provoz a kanceláře. Archivace, třídění a prezentace je běžná denní potřeba všech office zařízení a institucí. Širokou nabídku archivačních potřeb v podobě krabic, rozlišovačů, složek, kartoték, odkladačů a dalšího zboží Vám poskytne eshop "spokojená kancelář".
 • Drobné kancelářské potřeby a ostatní poskytne širokou škálu kancelářských drobností denní potřeby. Nepřehlédněte možnost věrnostních slev za opakovaný nákup jako registrovaný zákazník.
 • Tork - váš profesionální dodávatel hygienických řešení Značka Tork je odpovědí na všechny potřeby v oblasti utírání, sušení, čištění nebo leštění. Poskytujeme řešení, které pomáhají zvýšit úroveň hygieny a efektivitu čištění. Tímto šetříme zákazníkům nejenom čas, ale také starosti a peníze. Hygienická řešení Tork přispívají k vaší spokojenosti a pohodlí.
 • Drogerie a hygienické prostředky pro Vaše kanceláře zajistí eshop "Spokojená kancelář". Vybraný sortiment drogistického zboží vhodného pro zajištění čistoty a hygieny na Vašich pracovištích. Nezapomeňte na zvýhodněné nákupy registrovaných zákazníků, věrnostní program ocení Vaše opakované nákupy.
 • Tabule a prezentační komplety slouží jako vynikající pomůcky výuky či prezentací. U nás naleznete velký výběr tabulí a příslušenství. V eshopu nabízíme tabule různých provedení a materiálů, včetně široké nabídky příslušenství. K tabulím nabízíme laserová ukazovátka nebo zvýrazňovače.

 • Kancelářská technika je pro dnešní moderní kancelář nepostradatelnou součástí. Vybírejte z velkého množství kancelářské techniky. Kvalitní kancelářská technika se stane nedílnou coučástí a užitečným pomocníkem.
 • Balící a obalový materiál, potřeby pro balení. Balicí materiál chránící před mechanickým poškozením či vlhkosti. Stejně tak pro případné bezpečné uskladnění je pak balicí materiál nepostradatelnou součástí. Balící a obalový materiál je nepostradatelnou součástí každé expedice zboží.
 • Tonery a cartridge do tiskáren z našeho eshopu "Spokojená kancelář". Dále v nabídce inkoustové náplně, cartridge a další spotřební materiál pro tiskárny a kopírky.
 • Občerstvení pro Vaše zaměstnance či klienty do Vaší kanceláře. Občerstvení v podobě minerální vody, limonády, káva, čaj, rozpustné nápoje, džusy, ledové čaje a další Vám nabízí "Spokojená kancelář".
 • Systémová řešení pro úsporu místa značky NOVUS zahrnují velký počet vzájemně kombinovatelných výrobků pro ergonomické a efektivní vybavení pracovišť. Zahrnují především různé typy polohovatelných držáků, stojanů a kloubových ramen pro upevnění počítačových monitorů, ale také televizních LCD a plazmových obrazovek větších rozměrů. Promyšlený systém nosných a upevňovacích prvků a úchytů umožňuje jejich umístění prakticky kamkoliv podle potřeby uživatele. Systém obsahuje další prvky nezbytné pro vytvoření účelného pracoviště: přepážky Slatwall, systém odkládacích přihrádek a polic na CD/DVD, písemnosti a další kancelářské nezbytnosti, držáky na telefony a faxy, notebooky, klávesnice, vysoce kvalitní kancelářská svítidla, LED svítidla. Pro všechny výrobky jsou charakteristické dokonalá funkčnost, perfekní zpracování a elegantní nadčasový design.

 • Kancelářský nábytek pro všechny typy provozů a kanceláří. Vybraný sortiment převážně sedacího nábytku v podobě kancelářských židlí a kancelářských křesel přinese do Vašich kanceláří pohodu a příjemné pracovní prostředí. Samozřejmostí je moderní provedení a vysoká užitná hodnota vybraných kusů kancelářského nábytku.

 • Kancelářské zboží - výprodej se slevou za výhodné ceny. Nakupujte kancelářské a školní potřeby se slevou a výhodněji. Registrovaní zákazníci získávají za opakovaný nákup další slevy. Využijte náš věrnostní program!
 • Stolní kalendáře není třeba představovat, všichni se s nimi setkáváme v běžném životě doma a samozřejmě jsou významnou pomůckou každé kanceláře. I Vaše kancelář bude "Spokojená kancelář" s naší pomocí a přičiněním. Kalendáře na každý stůl pro potřebný přehled Vám zajistí naše kalendáře.

 • Nástěnné kalendáře jako výborný pomocník pro přehled a organizaci pracovního času. Vhodný výběr nástěnného kalendáře přinese dekorativní oživení a zároveň bude užitečnou pomůckou. Atraktivní nástěnné kalendáře přinesou přehled a pocit kontroly pro Vaši spokojenou kancelář.

 • Diáře v široké škále a provedení jako rychlý způsob efektivní organizace času přináší "Spokojená kancelář". Využijte možností zorganizovat Váš čas prostřednictvím námi nabízených diářů.

 • Vystylujte se! Uvíznutí na slepé koleji není nikdy moc příjemné, stejně jako práce ve stále stejné, fádní kanceláři. Nebojte se zpestřit si svou kancelář záplavou barev s nápaditým vzorem. Právě pro Vás je tady naše nová řada Leitz Retro Chic! Nechali jsme se inspirovat atmosférou 60. a 70. let a přinášíme Vám mobilní pořadače Leitz 180° Retro Chic a mobilní kroužkové pořadače Leitz Retro Chic v trendy retro dvoubarevných kombinacích, které oživí jakoukoli, i domácí, kancelář. Tyto vizuálně nezaměnitelné výrobky jsou lehké, ergonomické, navržené pro snadné přenášení a manipulaci na cestách. Aktovka s přihrádkami Leitz Retro Chic Vás vrátí zpět do doby pop-artu a prvních letů do vesmíru. Styl funku, zářivé barvy a kapacita až 250 stran v celkem 6 přihrádkách, tato kombinace klasického stylu a kvality současných výrobků Leitz je horkým favoritem sezóny! Užijte si pracovní den s barvami, inovativním designem a živým vzorem, který zdobí naši řadu Retro Chic. A nezapomeňte ani na svůj iPhone a oblečte ho do nového kabátu. Do světa, kde je vše v pohybu a každý někam spěchá, je sada našich sešívaček a děrovaček ideální. Možná se jeví jako maličkost, ale v kanceláři se bez nich neobejdete. I ty teď nabízíme v atraktivních barevných kombinacích, které Vám zpříjemní každý den.
 • Žijte barevně! Kdo by chtěl věčně sedět v nudné, šedé kanceláři bez barev? Patrně nikdo. Proto jsme vyvinuli naši novou kolekci ve svěžích, živých barvách Esselte VIVIDA, se kterou můžete svoji kancelář správně vyladit. V naší nové řadě VIVIDA najdete všechny nejoblíbenější výrobky Esselte a můžete si vybrat právě tu barvu, kterou máte rádi. Změnili jsme naše barvy, ale kvalita, na kterou jste zvyklí, zůstává stále stejně vysoká. Vše, od celoplastového pákového pořadače až po odpadkový koš, můžete mít nyní ve své kanceláři barevně sladěné tak, jak to máte rádi - řada Esselte VIVIDA je tu pro Vás. Konec konců i život je přece barevný!
 • Ukažte se ve WOW barvách! Vystupte ze šedi všedního dne. Leitz představuje novou zářivou řadu WOW. Kvalitní kancelářské výrobky v oslňujících barvách perfektně odráží vaši ososbnost. Celá řada výrobků v zářivých barvách: - Pákový pořadač Leitz 180° WOW - Kroužkový pořadač Leitz WOW - Tříchlopňové desky A4 - Desky s rychlovazačem A4 - Stolní děrovačka a sešívačka - Odkladač Leitz PLUS
 • Předkládání informací vysoce kvalitní a profesionální cestou. Rychlé vkládání a výměna dokumentů pomocí sklopného magnetického rámečku. Snadno se připevňují k běžným povrchům bez hřebíků, nástrojů nebo otvorů ve stěnách. DURAFRAME® Infoframe magnetické rámečky vynikají svou inovativní technologií, vynikajícím designem a vynikající funkčností. To bylo potvrzeno také mnoha designovými oceněními, která DURAFRAME® vyhrál. Product design award, Red Dot Design Award Winner 2013

 • Pracujte zdravě a komfortně díky použití ergonomicky navržených produktů. Přes 50% pracujících v produktivním věku tráví až 8 hodin před obrazovkou počítače. Většina už zjistila, že takový způsob práce je spojen s vážnými fyzickými potížemi. Mezi nejčastější problémy patři bolesti zad, ramen, celková únava, tuhnutí krku, křeče prstů a bolesti v zápěstí při ohýbání, nebo pálení očí. Takové mohou být také následky špatně navrženého pracoviště. Samostatný katalog ergo produktů – detailní info o příčinách, následcích a řešení ergonomické kanceláře. ZÓNY ergonomie.
 • Ochranné pracovní pomůcky pro Vaši firmu. Nabízíme nejen pracovní rukavice, pracovní oděvy, obuv a další pomůcky, ale i mycí a čisticí prostředky.

Aktivní filtry